Ольга Заяць і Володимир Гоза – переможці турніру пам’яті Якова Куценка

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Ольга Заяць і Володимир Гоза стали переможцями Всеукраїнського відкритого турніру пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка, який вперше приймав Чорноморськ Одеської області.

Чудове чорноморське узбережжя цього року зібрало понад 320 учасників. Честь Львівської області успішно відстояли два представники нашого вишу. Зокрема, студентка 5 курсу факультету фізичної реабілітації, багаторазова переможниця та призерка національних змагань Ольга Заяць, використавши всі шість своїх спроб вдало, стала переможницею вагової категорії до 48 кг. Її результат склав 54 кг у ривку та 70 кг у поштовху. Студент 4 курсу факультету спорту Володимир Гоза виборов перемогу у ваговій категорії до 105 кг, також не припустившись жодної помилки. Результат спортсмена склав 165 кг у ривку та 195 кг у поштовху. Отож, вітаємо спортсменів, тренерів та кафедру АВС із відмінним результатом!