Перемога Катерини Скакаліної і «срібло» команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

У Києві минулими вихідними відбулися матчі фінального етапу зимового Кубка України з баскетболу 3х3 «Winter Basketball Battle 3х3», де студентки нашого вишу з команди вищої ліги «ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК» (Ковтун Марія, Скакаліна Катерина, Бабич Вікторія, Зволяк Анжела) вибороли срібні медалі.

Окрім того, у фіналі конкурсу дальніх кидків боролися Філевич Христина з БК «Франківськ» і наша студентка ЛДУФК Скакаліна Катерина. Після трьох хвилин запеклої боротьби перемогу святкувала Катерина Скакаліна, з чим ми її щиро вітаємо!

Цікаво, що і в жінок, і у чоловіків перше місце здобули команди з Івано-Франківська. MVP турніру в чоловіків став Дмитро Неволін зі складу переможців. У жінок також MVP стала представниця Івано-Франківська Христина Філевич.

Роман Цюняк