Першокурсниця ЛДУФК Олена Жезло – переможець і призер Кубка Львова

Днями на базі Львівської ДЮСШ «Буревісник» відбулися змагання за Кубок Львова та Кубок Федерації кінного спорту Львівської області, де студентка першого курсу Львівського державного університету фізичної культури Олена Жезло (тренер – Гут Оксана Михайлівна) виборола дві медалі.

Зокрема, Олена на коні Абхазія виборола особистий приз і посіла друге місце у виїздці у програмі юнаки (15-18 років). А на коні Альханта наша студентка-першокурсниця здобула попередній приз і перше місце у відкритому класі (також виїздка, 15-18 років).

Зазначимо, що професійно кінним спортом Олена Жезло займається у Львові 5 років й нині є кандидатом у майстри спорту. На цьогорічному чемпіонаті України пробилася до 10-ти кращих, а на обласних змаганнях постійно потрапляє у трійку призерів.

Найближчі важливі старти для цієї юної спортсменки – Кубок Львівської області на базі ДЮСШ «Буревісник» (25-27 жовтня) і міжнародні змагання, які в грудні прийматиме місто Жашків Черкаської області.

Роман Цюняк