Підсумки змагань з дисципліни «Оздоровчий фітнес» (Фото)

Вчора, 17-го жовтня, у гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури (вул. Дудаєва, 8) відбулися залікові змагання з дисципліни «Оздоровчий фітнес» серед студентів ІІІ курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії та студентів ІІІ курсу факультету педагогічної освіти – спеціальність «Здоров’я людини», організовані доцентом Петриною Л.А. і викладачем Цекот І.В.

Участь у змаганнях взяли 10 команд, понад 80 учасників . Підтримати учасників змагань прийшли декан факультету фізичної терапії та ерготерапії доцент Данилевич М.В., декан факультету педагогічної освіти доцент Петрина Р.Л., завідувач кафедри гімнастики Бубела О.Ю., а також викладачі та студенти ЛДУФК.

Учасники представляли власні композиції з різних видів «Оздоровчого фітнесу», які відрізнялися оригінальністю постановок та якістю виконання. Третє місце поділили команда «Together» 31-ї групи спеціальності «здоров’я людини» факультету педагогічної освіти та команда «Girls crew» 31-ї групи факультету фізичної терапії та ерготерапії. Друге місце посіла команда «Гоп контора одуванчик» 32-ї гри. А перше місце поділили команди «Міць» 31-ї групи та «Time – out» 33-ї групи. Прикрасили наші змагання показові виступи студенток кафедри хореографії та мистецтвознавства під керівництвом викладача кафедри Пугач Н.В.

Змагання відрізнялися значною кількістю позитивних емоцій, взаємною підтримкою учасників та гарним настроєм.