П’ять медалей представників ЛДУФК на міжнародному турнірі в столиці (Фото)

У Києві відбувся один з наймасштабніших світових турнірів – ХХІІ Київський міжнародний турнір. Понад 700 спортсменів із 38 країн приїхали до столиці України, аби позмагатися за медалі з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. На цьому святі спорту гідно виступили й студентки та випускники Львівського державного університету фізичної культури, які здобули аж п’ять медалей різного ґатунку!

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялася магістрантка факультету фізичного виховання ЛДУФК Софія Боднар у ваговій категорії до 59 кг. Софія продемонструвала неабияку силу волі та високий рівень боротьби. У найважчій ваговій категорії до 76 кг бронзову медаль здобула Анастасія Шустова (третій курс факультету спорту. Зовсім трішки не вистачило Насті аби здолати канадійку Лі Фергюсон, а «золото» у цій вазі здобула олімпійська чемпіонка Ріо-2016 Доріс Вайб.

Впевнено здолавши усіх своїх суперниць, випускниця ЛДУФК Ольга Шнайдер у ваговій категорії до 55 кг здобула срібну нагороду. На шляху до фіналу Оля здолала представниць Чехії та США та лише у фіналі поступилася спортсменці з Білорусі, срібній призерці чемпіонату світу-2017 Ірині Курочкіній. Інші випускниці нашого вишу Ірина Гусяк та Алла Черкасова здобули бронзові нагороди. Зазначимо, що Алла на шляху до «бронзи» зуміла впевнено перемогти призерку Олімпіади-2016 представницю Польщі Моніку Міхалік.

Дебютували на київському турнірі студентки ЛДУФК Ольга Левчун, Тетяна Польова і сестри Анастасія та Ірина Остапук. Продемонструвавши непогану боротьбу, усі вони набралися неоціненного досвіду, але цього разу залишились без медалей.

На завершення зазначимо, що цей міжнародний турнір був одним із етапів відбору на чемпіонат Європи 2018 року. Отож, вітаємо кафедру атлетичних видів спорту, дівчат та їхніх тренерів із блискучим виступом й бажаємо подальших успіхів у майбутніх стартах!

Роман Цюняк