Пост Анни Музичук став рекордним в історії українського Facebook

Відмова дворазової чемпіонки світу з шахів 2016 року (у швидких шахах та шаховому бліці) українки Анни Музичук захищати свої титули на цьогорічному світовому форумі-2017 в Саудівській Аравії та її заява про причини такого рішення викликали неймовірний резонанс і в підсумку пост випускниці Львівського державного університету фізичної культури став рекордним в історії українського Facebook!

На початку листопада чинна чемпіонка світу зі швидких шахів та шахового бліцу Анна Музичук заявила, що не збирається захищати свої титули, оскільки турнір 2017 року проходить в Саудівській Аравії. А тиждень тому українка підтвердила плани бойкотувати турнір через жахливу ситуацію з правами жінок в цій країні і опублікувала заяву в Facebook.

Цей пост став рекордним в історії українського сегмента Facebook – він зібрав понад 130 тисяч лайків і 60 тисяч репостів.

Нагадаємо, Анна Музичук – чемпіонка світу і в бліці, і в швидких шахах (рапіді) серед жінок. Обидва титули випускниця нашого вишу здобула наприкінці 2016 року у Досі (Катар).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ