Повчальні поразки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

Студентки-волейболістки Львівського державного університету фізичної культури, які в цьому сезоні у вищій лізі виступають за команду з новою назвою «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Василь Ковцун), зазнали трьох поразок у матчах заключного туру чемпіонату України серед жіночих клубів вищої ліги.

У першій грі львівські студентки протистояли запорізькій «Академії», у складі якої своїми розумними діями вирізняється досвідчений гравець із званням «Майстер спорту». Таких гравців у складі молодої львівської команди нині немає. А тут ще й грип підкосив трьох волейболісток «Львів’янки», які хоч до Полтави прибули, але через недугу на майданчик так і не вийшли. Та навіть за таких непростих умов підопічні Василя Ковцуна боролися зі всіх сил у всіх трьох партіях стартової гри із «Академією» – 19:25, 16:25 і 21:25.

Наступного дня на рівних протистояти волейболісткам ВК «Полтавчанка» молодим студенткам ЛДУФК не вдалося – 7:25, 11:25 і 16:25. А ось заключного ігрового дня підопічні Василя Ковцуна могли перемогти СК «Полтава-СДЮШОР №2». Обмінявшись перемогами у перших двох партіях (17:25, 25:19), львів’янки вели в рахунку більшу частину третьої партії, але все ж поступилися – 25:27. Та навіть ця локальна невдача не зупинила львівських студенток і вони, проявивши бійцівський і спортивний характер, виграли вирішальний четвертий сет – 25:17. Здавалося, на куражі львів’янки дотиснуть суперниць, але у вирішальні моменти гри примхлива фортуна відвернулася від студенток ЛДУФК. Відтак, вирішальний сет залишився за господарками з Полтави – 15:12.

– Ці поразки стали повчальними для молодих наших гравців, – зізнався наставник «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» Василь  Ковцун. – Навіть попри негативний результат я діями своїх гравців, здебільшого, задоволений. Особливо, в останній грі із «Полтавою-СДЮШОР №2», де вони проявили свій спортивний характер і були дуже близькими до перемоги. Та вони неодмінно прийдуть. А досвід, набутий у матчах вищої ліги, допоможе нам впевненіше діяти у поєдинках студентської ліги, де ми повинні фінішувати щонайменше в призовій трійці, а в максимумі – перемогти, – підсумував Василь  Іванович  Ковцун.

Щодо турнірного становища жіночих команд вищої ліги, то після поєдинків заключного туру першого етапу воно таке: «Новатор» – 33 очки, «Педуніверситет-ШВСМ» – 30, «Полтавчанка» – 27, «ПНУ-Івано-Франківськ» – 23, «Харків’янка» – 22, «Спортліцей» – 18, «Южанка» – 12, «Полтава-СДЮШОР №2» – 11, «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак», і «Академія» – по 7, «Буковинка» – 6, «СДЮСШ-Педуніверситет» – 0.

Четвірка кращих команд на другому етапі змагань поведе боротьбу за медалі та єдину путівку до суперліги. Для решти команд змагання у вищій лізі завершилися.


Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ