Повчальні поразки СБК «Львів»

Дебютант жіночої Суперліги СБК «Львів», головним тренером якого є старший викладач кафедри спортивних ігор та рекреації Львівського державного університету фізичної культури Ірина Кленіна, а в складі команди виступає чимало студенток нашого вишу, у чергових календарних матчах чемпіонату України приймав головних фаворитів – столичні команди «Динамо-НПУ» і «Київ-Баскет».

Зважаючи на статус суперників, львів’янки зробили акцент на першу гру, аби в ній сповна викластися й здобути заповітні два очки. І підопічні Ірини Кленіної були дуже близькими до перемоги, адже упродовж більшої частини ігрового часу на рівних грали із баскетболістками київського «Динамо-НПУ». Більше того, ближче до середини третьої чверті різниця в рахунку на користь СБК «Львів» сягнула семи балів. Проте динамівки знайшли власні аргументи у відповідь та скоротили відставання до мінімуму. Заключна чверть розпочалася з середнього влучання від лідерки «Львова» Христини Філевич, яка збільшила відрив своєї команди до трьох балів. Та в «Динамо» знову до справи взялася невтомна американка Хол, яка забила два з фолом та зрівняла рахунок у грі. Дві хвилини обидві команди грали надзвичайно сконцентровано у захисті, аж поки все та ж Хол не вивела свою команду вперед вдалим проходом під кільце. Після цього команда Ірини Кленіної намагалася дістати суперниць, проте після чергового ривка організованого Андреоною Кийс за три хвилини до фінальної сирени сил у львівських баскетболісток уже не вистачило – 59:67.

СБК «Львів» – «Динамо-НПУ» – 59:67
(20:20, 12:14, 16:13, 11:20)

Найрезультативніші у львів’янок: Філевич (16+10 підб.), Бабич (16+9 підб.) і Краснікова (12), у киянок – Хол і Кийс (по 21).

Наступного дня суперником львівських баскетболісток був чинний чемпіон України «Київ-Баскет», який приїхав у місто Лева розлюченим, бо напередодні в Івано-Франківську їх несподівано для всіх «образила» тамтешня команда, обігравши киянок – 77:70. Цікаво, що до цього переможна серія «Київ-Баскета» складала 38 (!) матчів. Звісно, львів’янки також спробували ще раз засмутити гостей зі столиці. І в першій половині гри їм вдавалося практично на рівних суперничати з іменитим опонентом. Та поступово фізичні сили у господарок майданчика танули й суперник пішов у відрив. У підсумку, переконлива перемога «Київ-Баскета» – 79:57.

Свої наступні матчі у чемпіонаті України СБК «Львів» проведе аж у грудні, коли на виїзді поміряється силами із одеським «ІнтерХімом» (3 грудня) і БК «Франківськ» (8 грудня).

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. СУПЕРЛІГА. ЖІНКИ

«ІнтерХім» (Одеса) – «Козачка-КПУ» – 71:57