Практичні заняття на головній кавовій події року – «Lviv Coffee Festival-2018» (Фото)

13 вересня 2018 року студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» під час практичних занять з дисциплін фахового спрямування відвідали ХIІ Фестиваль кави «На каву до Львова» (Lviv Coffee Festival 2018) – головну кавову подію року у Львові.

Під керівництвом доцентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу Орисі Іжевської, Орислави Коркуни і викладачів Андрія Демічковського, Ольги Радзімовської та Анастасії Холявки студенти мали нагоду вивчити усі складники кавової індустрії та її роль у сучасній сфері гостинності.

У рамках виставкового заходу кава-ЕХРО студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» мали змогу оглянути обладнання для облаштування кав'ярень, поспілкуватися з представниками провідних вітчизняних фірм-виробників, ознайомитися з цікавими рішеннями для оптимізації води, що є основним інгредієнтом кави, навчитися культури споживання духмяного напою, а також взяти участь у майстер-класах щодо обсмажування і приготування кавових зерен.

Цікавими і змістовними вийшли Практичні спілкування наших студентів із чемпіоном України з «лате-арт» Олександром Беницьким, який розповів про творчість і мистецтво в приготуванні кавових напоїв.