Практичні заняття в національному природному парку «Синевир» (Фото)

3-4 травня студенти 3 курсу факультету туризму (група 32-Т) ЛДУФК під керівництвом доцента кафедри туризму Худоби В.В. в рамках практичних занять з дисципліни «Сільський та екологічний туризм» мали змогу відвідати Національний природний парк «Синевир», водоспад Шипіт та мальовниче село-музеїв Колочаву.

Завдяки співпраці із дирекцією НПП «Синевир» нашим студентам організували цікаву та теплу зустріч у візит-центрі національного природного парку та розповіли про особливості роботи цієї природоохоронної установи. 

В національному природному парку «Синевир» студенти відвідали також центр реабілітації бурого ведмедя, який вважається одним із найбільших в Україні. Але безумовною туристичною атракцією було мальовниче озеро Синевир або його ще називають «Морське око» Карпат. Озеро Синевир, як і водоспад Шипіт відноситься до семи природних чудес України.

4 травня побували в унікальному селі Колочаві на Закарпатті. Колочава є селом 10 музеїв. Найбільш популярним є музей під відкритим небом «Старе село». Тут представлена справжня церковно-приходська школа, будинок жандарма, майстерня лабутенів середини минулого століття і вузькоколійка із цікавими експонатами.

Завершальним місцем екскурсійної програми був водоспад Шипіт. Водоспад Шипіт – найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба. Шипіт є каскадним водоспадом, милуватися яким приїжджають сотні туристів як в літній, так і в зимовий періоди року.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ