Прапор України на відкритті Олімпіади-2018 в Пхйончхані понесе Олена Підгрушна

Честь нести прапор України на церемонії відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 в Пхйончхані (Південна Корея) довірено олімпійській чемпіонці і капітану жіночої збірної з біатлону, аспірантці Львівського державного університету фізичної культури Олені Підгрушній.

Як повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету України, рішення сьогодні, 7-го лютого, ухвалили самі спортсмени під час загальнокомандних зборів олімпійської збірної країни.

«Дуже рада, що мені випала почесна місія нести прапор України на відкритті Олімпійських ігор. Приємно, що команда підтримала мою кандидатуру. Це була мрія дитинства, і тому це вдвічі радує мене», – сказала Олена Підгрушна відразу після завершення командних зборів.

«Хочу попросити кожного українця – вболівайте за Україну! Навіть попри те, що ми за тисячі кілометрів від вас, кожна ваша душа, кожна посмішка, кожна радість буде підтримувати нас! Разом до перемоги!», – закликала шанувальників спорту олімпійська чемпіонка.

ХХІІІ зимові Олімпійські ігри-2018 в Пхйончхані відкриються у п’ятницю, 9 лютого. А вже наступного дня, 10 лютого, будуть розіграні перші комплекти нагород, у тому числі і в біатлоні, в жіночому спринті на 7,5 кілометра.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ