Роман Гладиш і Тетяна Клімченко – із «бронзою»

У чилійському Сантьяго завершився 4-ий етап Кубку світу, де велосипедисти національної збірної України завоювали аж сім нагород. Приємно, що представники Львівського державного університету фізичної культури Роман Гладиш і Тетяна Клімченко вибороли по бронзовій медалі.

Зазначимо, що ці дві бронзові нагороди представники ЛДУФК здобули в дисципліні омніум. Роман Гладиш (на фото праворуч) зайняв третє место у чоловічих змаганнях, Тетяна Клімченко – показала аналогічний результат у жінок. Гладиш набрав 128 очок, при цьому у гонці на вибування він набрав максимальні 40 балів. В активі Клімченко 118 пунктів, при цьому в скретчі вона стала кращою, а в темповій гонці – другою.

Золоті медалі у скарбничку України поклали досвідчена спортсменка з Вінничини Любов Басова, котра святкувала перемогу у спринтерській гонці, а разом з колегою по команді Оленою Стариковою виграла «золото» в цій дисципліні у командних змаганнях. Крім того, у кейріні Любов посіла третє місце.

Лідер чоловічої збірної України Андрій Винокуров у Чилі здобув дві медалі: «срібло» – в кейріні та «бронзу» – у спринті.