Роман Гладиш і Тетяна Клімченко розпочинають виступи на чемпіонаті світу з велотреку

Сьогодні, 28-го лютого, в нідерландському Апелдорні стартує чемпіонат світу 2018 року з велоперегонів на треку. У головному старті сезону беруть участь понад 350 кращих гонщиків Планети з-понад 40 країн. Серед них і десять представників України. Честь синьо-жовтого прапора захищатимуть й студент Львівського державного університету фізичної культури Роман Гладиш та випускниця нашого вишу Тетяна Клімченко.

Зазначимо, що тренери української збірної розраховують на вдалий виступ Романа і Тетяни в контексті боротьби за нагороди світового форуму. Адже і Гладиш, і Клімченко упродовж зими вдало виступали на етапах Кубка світу.

Останній комплект нагород чемпіонату світу-2018 буде розіграно у неділю, 4-го березня. А відкриють змагання сьогодні ввечері командні гонки в спринті серед чоловіків та жінок й індивідуальні виступи спортсменів в скретчі.

Завтра, у перший календарний день весни, пройдуть гонки кейрін і скретч. Великій комплексній гонці омніум буде присвячена п’ятниця, 2-го березня. А в суботу, 3-го березня, визначаться переможці в індивідуальних змаганнях і в спринті. У заключний день змагань на велотреку в Апелдорні, 4-го березня, пройде кейрін для жінок і Time Trial на 50 км та медісон на 30 км.

 

СКЛАД  ЗБІРНОЇ  УКРАЇНИ  З  ВЕЛОТРЕКУ  НА  ЧЕМПІОНАТІ  СВІТУ-2018:

Чоловіки: Роман Гладиш, Віталій Гринів, Тарас Шевчук, Андрій Винокуров;

Жінки: Любов Басова, Оксана Клячина, Тетяна Клімченко, Ганна Нагірна, Ганна Соловей, Олена Старикова.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ