Ростислав Первачук виступив на симпозіумі

Днями у Києві на базі Національного університету фізичного виховання та спорту в межах міжнародної конференції «Сталий розвиток та спадщина у спорті: проблеми та перспективи» відбувся сателітний симпозіум «Виклики та перспективи боротьби», проведений Асоціацією боротьби України під патронатом міжнародної мережі дослідників та наукової комісії UWW.

У даному симпозіумі взяв участь старший викладач кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури Ростислав Первачук. Він виступив з доповіддю, яка була підготована спільно з професором кафедри біохімії та гігієни Сибіль М.Г. «CONSIDERING THE CURRENT BALANCE BETWEEN LACTATE AND ALACTATE MECHANISMS OF ENERGY SUPPLY IN PREPARATIONFREE STYLE WRESTLERS» і були відзначені засновником журналу «International Journal of Wrestling Science» David Curby сертифікатами та журналами IJFS. Доповідачами були представники восьми країн світу (Іран, Туреччина, Індія, Хорватія, США, Польща, Узбекистан та Україна) та було відзначено 60-річну наукову працю професора Владімержа Старосту.

23 листопада Ростислав Первачук відсвяткував свій 30-річний ювілей з чим його і вітаємо!