СБК «Львів» втратив перевагу і програв стартову гру Суперліги

Дебютант жіночої Суперліги СБК «Львів», за яку виступає чимало студенток Львівського державного університету фізичної культури, а головним тренером є викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу Ірина Клєніна, успішно відіграв три чверті стартового матчу у Бердянську, але розгубив перевагу у заключній десятихвилинці й програв тамтешній «Чайці» – 63:65.

Отож, бердянська «Чайка-ДЮСШ» не дала дебютувати СБК «Львів» з перемоги у жіночій Суперлізі. Гості були дуже близькими до успіху, але, вочевидь, зарано повірили в перемогу й поплатилися за це. А на заключну чверть учасниці матчу виходили за п’ятиочкової переваги львів’янок – 50:45. У середині періоду господарки наздогнали львів’янок, а потім уже гості з міста Лева опинилися в ролі наздоганяючих. На жаль, підопічні Ірини Клєніної так і не наздогнали суперниць – 63:65.

Найрезультативнішою у матчі стала гравець «Львова» Олена Краснікова – 22 очки. Ще дві її партнерки по команді зробили «дабл-дабл». Це – Христина Філевич (14 очок + 12 підбирань) і Вікторія Бабич (10 очок +11 підбирань). На жаль, ці високі індивідуальні показники львів’янок не призвели до підсумкового позитивного результату.

БАСКЕТБОЛ. ЖІНОЧА СУПЕРЛІГА-18/19. РЕГУЛЯРНИЙ СЕЗОН. 1-й ТУР

17 жовтня 2018 р. Бердянськ

«Чайка-ДЮСШ» (Бердянськ) – СБК «Львів» –
65:63 (15:17, 15:15, 15:18, 20:13)