Щоколова Єлизавета – призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка»

18-20 квітня 2018 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка». Олімпіада проходила у 2 тури. Перший тур – комп’ютерне тестування, другий тур – письмове завдання, яке передбачало теоретичні питання, аналітичні, ситуаційні та розрахункові задачі.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського представляли двоє студентів 1 курсу факультету туризму, спеціальності «Менеджмент» – Свирида Мар’яна та Щоколова Єлизавета (науковий керівник – доцент, кандидата економічних наук Гуль І.Г.).

Представником журі від Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського була завідувач кафедри економіки, менеджменту та готельно-ресторанного бізнесу, доктор економічних наук Павленчик Наталія Федорівна.

За результатами конкурсів студентка Щоколова Єлизавета посіла ІІІ місце, а студентка Свирида Мар’яна нагороджена дипломом за І місце у номінації «За сучасний підхід» ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка».

Вітаємо із успішним виступом студентів та викладачів кафедри економіки, менеджменту та готельно-ресторанного бізнесу!