Софія Прийма 31 серпня отримає нагороду кращої спортсменки Львівщини за підсумками липня

У п’ятницю, 31-го серпня, в ресторані «Грушевський» (проспект Шевченка, 28) голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський нагородить кращих спортсменів Львівщини у червні та липні 2018 року – відповідно веслувальника Дмитра Озимока та триатлоністку, студентку Львівського державного університету фізичної культури Софію Прийму. Початок заходу – об 11:00.

Нагадаємо, кращим спортсменом червня за підсумками опитування став веслувальник Дмитро Озимок, який здобув перемогу в каное-одиночці на дистанції 200 метрів та в каное-четвірці на цій же дистанції. Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді пройшов в Італії (м. Ауронцо) на мальовничому озері Святої Катерини.

А найкращою спортсменкою Львівщини у липні стала триатлоністка Софія Прийма. Це почесне звання Софія отримала завдяки перемозі на чемпіонаті світу з акватлону (різновид триатлону) серед молоді. Акватлон – вид спорту, що включає в себе етап бігу та плавання, має деяку схожість з тріатлоном і є його найпростішою формою.

ДОВІДКА

Озимок Дмитро народився в смт. Шацьк 27 березня 2000 року. Перший тренер – Цюп’ях Леонід Петрович. З 2014 року навчається у КЗ ЛОР УФК та тренується на базі СДЮШОР «Веслярик». Тренери – Поцюрко Михайло Степанович та Дець Володимир Іванович. Зараз він є студентом 2 курсу КЗ ЛОР УФК. Майстер спорту України, член збірної команди України. Чотириразовий чемпіон України та дворазовий чемпіон Європи серед юніорів.

Прийма Софія, 1997 року, народження, студентка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту з триатлону та з велоспорту. Переможниця чемпіонату Європи з крос-дуатлону серед юніорів (2016), бронзова призерка чемпіонату Європи з акватлону серед юніорів (2017), срібна призерка етапу Кубка Європи з триатлону серед юніорів (2016), володар Кубка Європи серед юніорів з триатлону (2014); багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України серед юнаків та юніорів; багаторазова переможниця чемпіонатів України з велоспорту серед молоді; член національної збірної команди України з триатлону. Виступає за Збройні Сили України.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ