Сьогодні студентки ЛДУФК зіграють у Чернівцях

Сьогодні, 7 березня, відбудуться матчі другого туру Студентської ліги України (дивізіон «Захід»). О 14:30 у Чернівцях розпочнеться гра між жіночими командами Львівського державного університету фізичної культури та Чернівецького національного університету.

У першій грі цих команд у Львові переконливу перемогу святкували баскетболістки ЛДУФК - 73:35.

Про виступи баскетболісток Львівського державного університету фізичної культури у Студентській лізі розповіла головний тренер Ірина Кленіна: «Обласний етап у нас вийшов коротким, адже зіграти довелося лише з командою «Львівської політехніки». Вважаю цю команду хорошого рівня, яка могла б гідно боротися й на цьому етапі, але ми виявилися сильнішими і вони припинили участь в змаганнях. До прикладу, найближчий суперник – дівчата з Чернівецького Національного університету є дещо слабшими, адже практично не мають досвіду виступів на хорошому рівні. Зараз у нас у форматі ігор домашній-виїзний відбувається другий етап. У дивізіоні Захід ми граємо з командами з Чернівецької та Івано-франківської областей. Згодом дві кращі команди нашого дивізіону зіграють у плей-оф із суперницями дивізіону «Київська Русь» (Київ, Київська область, Чернігівська область). Найкраща команда з дивізіону «Захід» зустрінеться з другою командою їхнього регіону і навпаки. Фінальний етап передбачає участь чотирьох команд у все тому ж форматі ігор вдома та на виїзді».

Роман Цюняк