«Срібло» і «бронза» студентів ЛДУФК у Хмельницькому

Упродовж двох днів у Хмельницькому визначалися переможці й призери Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юніорів пам’яті учасника Афганських подій, Героя Радянського Союзу старшого лейтенанта Олега Оніщука. Приємно, що з нагородами до Львова повернулися студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Зокрема, Назар Василишин (33 група факультету фізичної реабілітації) завоював срібну нагороду у ваговій категорії 79 кг, перемігши до фіналу трьох суперників і лише у вирішальному протистоянні поступився борцю з Кривого Рогу.

У надважкій категорії до 125 кг Денис Каланджій (31 група факультету фізичного виховання) завоював бронзову нагороду. Денис провів чотири сутички, дві – виграв і дві – програв представникам зі Львова (Юрій Ідзінський ЛУФК) та Київської області. Загалом, у турнірі змагалися понад 200 учасників із всієї України та ближнього зарубіжжя.

Отож, вітаємо призерів, їхніх особистих тренерів та колектив кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федів Загура).

Роман Цюняк