Студент ЛДУФК Ігор Лесько виграв Кубок України

Радісна звістка надійшла до Львова із Чернівців, де завершився Кубок України з панкратіону. Студент другого курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет спорту) Ігор Лесько (тренери – Олег Согор, Ігор Кукурудзяк) переміг усіх своїх суперників вагової категорії 71 кг і виграв Кубок України у розділі фул-контакт (MMA).

Навчається Ігор Лесько у ЛДУФК на спеціалізації рукопаш гопак, а на цих змаганнях, окрім нашого вишу, представляв клуб «Греплінг Львів». Вигравши Кубок України, Лесько виконав норматив майстра спорту України й потрапив до основної обойми збірної України, яка готуватиметься до осіннього чемпіонату Європи.

Щодо боїв за Кубок України, який був основним турніром цього року у панкратіоні, то їх Ігор Лесько провів чотири (кожен поєдинок у цьому виді спорту триває п’ять хвилин). Першого суперника з Одеси Лесько переміг доволі впевнено технічним нокаутом. У другому бою студент ЛДУФК з рахунком 5:0 здолав господаря змагань, спортсмена з Чернівців. А от третій бій за вихід у фінал став найважчим для Ігоря Леська на цьому турнірі. Лише наприкінці поєдинку задушливим прийомом львів’янин переміг свого непоступливого суперника з Чернівців. Ця перемога додала ще більше впевненості Ігорю Леську, котрий у фіналі не залишив жодних шансів супернику й став переможцем Кубка України-2018 у Чернівцях.

Отож, вітаємо новоспеченого переможця Кубка України Ігоря Леська, його тренерів та увесь колектив кафедри фехтування, боксу і національних одноборств нашого університету.

Роман Цюняк