Студенти ЛДУФК – на найбільшому в Україні фестивалі гостинності (Фото)

Днями у Львові на базі виставкового центру «Південний-EXPO» відбувся найбільший в Україні фестиваль гостинності «HoReCa SHOW Lviv», участь в організації якого під керівництвом доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу Орисі Іжевської взяли 16 студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Львівського державного університету фізичної культури.

У межах заходу також відбувся міжнародний конкурс кухарів «Ukrainian Rational Chefs Challenge», бар-шоу, конкурс з приготування піци, ярмарок фермерських продуктів, виставка обладнання, свято вуличної їжі та постійно діючий лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів. Окрім того, відбувалися ярмарки вакансій для тих, хто шукає роботу чи працівників у готельній та ресторанній сфері, а також десятки майстер-класів, практикумів, презентацій та дегустацій.

Фестиваль відвідали відомі шеф-кухарі, журналісти, ресторатори та готельєри, серед яких Євген Клопотенко, Костянтин Грубич, Руслан Сенічкін, Дмитро Борисов, Максим Храмов та інші.

Наші студенти під керівництвом провідних фахівців індустрії гостинності не лише мали змогу спробувати себе в ролі кухарів, барменів, офіціантів, а й ознайомилися із найновішим обладнанням для закладів ресторанного господарства, сучасними тенденціями розвитку готельного бізнесу.

За підсумками фестивалю оргкомітет «HoReCa SHOW Lviv» відзначив Львівський державний університет фізичної культури та студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» нашого вишу подякою за допомогу в організації заходу.