Студенти ЛДУФК на п’єдесталі пошани чемпіонату України з жиму лежачи

З 16 по 19 лютого 2018 р. у м. Коломия відбувся чемпіонат України з жиму лежачи серед усіх вікових груп, в якому взяли участь представники 15 областей України. За результатами виступів, Львівська область посіла другу сходинку у загальнокомандному заліку серед юніорів. До скарбнички обласної команди свої результати доклали і студенти ЛДУФК.

У ваговій категорії до 66 кг серед юнаків студент першого курсу Фітель Богдан (2 ФС) посів другу сходинку з результатом 110 кг.

У ваговій категорії до 74 кг змагалися двоє наших студентів. Студент четвертого курсу факультету спорту Дах Андрій (42 ФС) посів другу сходинку чемпіонату України з жиму лежачи серед юніорів з результатом 200 кг. Третю сходинку у цій ваговій категорії посів студент другого курсу Марків Володимир (22 ФС) з результатом 150 кг.

Рівних не було студенту факультету фізичного виховання Гладкому Віктору (31 ФВ), який у ваговій категорії до 83 кг продемонстрував результат 200 кг у другій спробі, що дозволило йому посісти перше місце та відмовитися від заключної спроби.

За результатами змагань Дах Андрій та Гладкий Віктор пройшли відбір для участі у чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед юніорів, що відбудеться у м. Хамм, Люксембург 9-13 жовтня 2018 року.

Вітаємо спортсменів, особистих тренерів
та кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ