Студентки ЛДУФК дали бій чемпіонові

Минулого вікенду баскетболістки-студентки Львівського державного університету фізичної культури (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук), котрі у минулому сезоні посіли четверте місце, складали іспит на майданчику чемпіона жіночої вищої ліги України БК «Франківськ-ПНУ». Після невдалої першої гри (62:84), наші студентки дали бій чемпіонові у повторному матчі, але все ж програли – 63:71.

У першій грі найрезультативнішим гравцем стала студентка ЛДУФК Марія Ковтун, котра набрала 27 очок. В активі Анжеліки Зволяк – 18. У складі переможців 50 очок на двох набрали Валентина Воронова (26) та Христина Філевич (24).

У повторному поєдинку найкращою на майданчику у складі обох команд була студентка ЛДУФК Анжеліка Зволяк – 24 очки (ефективність – 25). Марія Ковтун набрала 16 очок і зробила 8 підбирань (ефективність – 16).

Зважаючи на те, що перед матчами в Івано-Франківську, половина львівської команди разом із головним тренером перехворіли, а дехто із гравців із застудою поїхали на ці поєдинки, результат протистояння очікуваний. А за повторну гру студентки ЛДУФК за свої бійцівські якості заслуговують лише похвали.

Поразки в Івано-Франківську не вплинули на турнірне становище команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», яка і надалі посідає друге місце. 16-17 грудня наші студентки гратимуть у Житомирі проти тамтешньої команди «Каліпсо».

 


Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ