Студентки ЛДУФК перемогли киянок у першій грі за «бронзу»

Баскетбольна команда вищої ліги Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» на домашньому майданчику обласної ДЮСШ перемогла «КСЛІ-Київ-Баскет» (76:60) у першому матчі «бронзової» серії до двох перемог. У разі повторної звитяги у столиці України 30 квітня саме студентки ЛДУФК стануть бронзовими призерами сезону-2017/2018.

Щодо першої гри у Львові, то рівна боротьба точилася три чверті матчу. Більше того, перед заключною десятихвилинкою господарки програвали – 47:51. Та, на щастя, наші студентки ЛДУФК налаштувалися на заключні хвилини гри і впевнено розібралися зі своїми суперницями, які виглядали втомленими, бо стартова п’ятірка гостей відіграла усі 40 хвилин без замін. Саме беззаперечна перевага у четвертій чверті (29:9) дозволила команді Ірини Кленіної святкувати загальну перемогу у першій грі – 76:60.

Найрезультативнішою у складі команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» стала її капітан Катерина Скакаліна – 23 очки, 5 підбирань, 5 результативних передач. Марія Ковтун набрала 18 очок і зробила 15 підбирань. В активі Анжеліки Зволяк 11 очок, Романи Петрик і Вікторії Бабич – по 10 (у Вікторії ще й 11 підбирань).

Одним словом, молодці дівчата. Так, як Ви зіграли у четвертій чверті, так само треба діяти і в повторній грі 30 квітня в Києві. Тоді перемога й бронзові медалі неодмінно приїдуть до Львова. Цього Вам і бажаємо!

А чемпіоном вищої ліги сезону 2017/2018 рр. стала команда «Козачка-КПУ» із Запоріжжя, яка у фінальній серії двічі обіграла БК «Франківськ-ПНУ» – 83:77 і 76:70. Нагадаємо, що саме «Козачка-КПУ» не пустила до фіналу львівську команду «ЛДУФК-СКІФ-Спартак».


Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ