«Свій до свого по своє!»: учителі фізичного виховання відвідали НВЕ ЛДУФК «Спорт і Місто»

У вівторок 26 грудня 2017 року представники методичного об'єднання учителів фізичного виховання відвідали навчально-виставкову експозицію університету «Спорт і Місто: Людина. Суспільство. Ідеологія».

Зустріч відбулася у контексті налагодження співпраці кафедри олімпійської освіти зі школами Львова за напрямком «олімпійська просвіта», зокрема проблем відновлення і збереження національної пам'яті в ділянці української фізичної культури і спорту нашого краю.

Ініціював захід учитель фізичного виховання Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка, активний член метод об'єднання Андрій Левкун.

Експозиція вкотре викликала жваве зацікавлення. За підсумками зустрічі було вирішено налагодити періодичне, регулярне відвідування виставкової експозиції університету учителями та учнями шкіл Львова.

Кафедра олімпійської освіти