Тарас Кравчук виборов «бронзу» чемпіонату України

З 8 по 10 грудня у спорткомплексі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відбувся чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо 2017 року. Дані змагання були відбірковими для формування штатної національної команди України на 2018 рік, а також молодіжної та кадетської збірних.

20 регіонів України делегували понад 300 спортсменів, серед яких і студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури. Наші борці повернулися не з пустими руками. Зокрема, у ваговій категорії до 68 кг бронзову нагороду, а разом із нею і звання Майстра спорту України виборов студент третього курсу факультету спорту Тарас Кравчук.

У попередніх раундах представник ЛДУФК достроково переміг самбістів Рівненської та Житомирської областей, однак брак досвіду завадив здолати майбутнього чемпіона, представника Слобожанщини у півфінальній сутичці. А у боротьбі за третє місце, достроково, больовим прийомом Тарас переміг представника Закарпатської школи боротьби самбо.

Окрім нього, до складу збірних команд України з боротьби самбо включено і студентів першого курсу факультету спорту – бронзового призера чемпіонату світу Анну Слободянюк та бронзового призера чемпіонату Європи Ярослава Давидчука.

Отож вітаємо кафедру атлетичних видів спорту, спортсменів, а також їхніх особистих тренерів – завідувача кафедрою доцента Федора Загуру та Михайла Юнака із черговим успіхом та бажаємо подальших звитяг на борцівських килимах України, Європи та світу.