Тарас Міщук – бронзовий призер Євро-2018

У столиці Сербії Белграді завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, який тривав упродовж трьох днів – з 8-го по 10-е червня. Нагадаємо, особливістю стартів цьогорічного континентального форуму було те, що під час них відбувся й розіграш путівок на ІІ Європейські ігри, які у 2019 році пройдуть у столиці Білорусі Мінську. У складі національної збірної України за нагороди Євро-2018 і путівки на Євроігри-2019 боролися й двоє магістрантів Львівського державного університету фізичної культури – Анастасія Горлова і Тарас Міщук. У підсумку обоє здобули ліцензії на Євроігри-2019, а Тарас ще й виборов медаль чемпіонату Євро-2018.

Тарас Міщук у дуеті зі своїм постійним партнером Дмитром Янчуком, як і в минулому році, взяли «бронзу» на дистанції 500 м. Зазначимо, що трійка призерів заїхала в діапазоні 0,8 секунди, причому українці програли срібним призерам – російському дуету Павлов / Петров – лише 0,04 секунди. Звісно, бронзові медалі стали для українців й путівкою у Мінськ на Євроігри-2019.

Цей же наш екіпаж Янчук-Міщук на вдвічі довшій дистанції 1000 метрів фінішував восьмим – 3.32,003.

Також ліцензія на головні змагання Старого Світу у наступному році й в активі дуету байдарочниць Марія Кічасова-Скорик / Анастасія Горлова на дистанції 200 метрів. Минулорічні чемпіонки Європи-2017 цього разу фінішували п’ятими – від першого місця їх відділило 0,5 секунди. Звісно, прикро, що Настя разом з Марією повертаються додому без нагород, але завдання мінімум дівчата виконали – забезпечили собі участь за рік на континентальних Іграх-2019 у Мінську. Додамо, що Анастасія Горлова змагалася у спринті на 200 метрів і в байдарці-одиночці, але до фіналу не пробилася, посівши підсумкове 18-е місце.

Загалом, на Євро-2018 в українських веслувальників п’ять медалей –  два стрібла (каное-четвірка – Андрій Рибачок, Юрій Вандюк, Олег Боровик, Олександр Сівков; байдарка-одиночка – Олег Кухарик) і три бронзи (каное-одиночка – Людмила Лузан, каное-двійка Янчук-Міщук, каное-одиночка Людмила Бабак).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ