«Теоретико-методичні основи хореографічної підготовки в техніко-естетичних видах спорту»

Пропонуємо ознайомитися з монографією «Теоретико-методичні основи хореографічної підготовки в техніко-естетичних видах спорту (на матеріалі спортивної аеробіки)». Автор – кандидат педагогічних наук, доцент, докторант нашого Університету Валентина Георгіївна Тодорова.

Тодорова В.

Теоретико-методичні основи хореографічної підготовки в техніко-естетичних видах спорту (на матеріалі спортивної аеробіки) : монографія / Валентина Тодорова. – Львів : ЛДУФК, 2018. – 252 с.

ISBN 978-617-7336-29-6

У монографії викладено результати досліджень теоретико-методичних аспектів хореографічної підготовки в спорті як складника загальної підготовки спортсменів. Охарактеризовано хореографічну підготовку як самостійну систему, яка має власні специфічні функції, принципи, завдання та зміст. Конкретизовано засоби хореографічної підготовки на етапах багаторічної підготовки у спорті.

Видання адресовано науковцям і практикам, керівникам ДЮСШ та спортивних клубів, тренерам та тренерам-хореографам. Монографія буде корисною студентам і викладачам галузевих навчальних заходів фізкультурного профілю, для підготовки фахівців у сфері олімпійського спорту.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ