Три британські міста претендують на бій Олександра Усика з Тоні Белью

Добре знаний у світі промоутер Едді Гірн заявив, що у найближчі кілька тижнів буде підписано контракт на боксерський бій між його підопічним британцем Тоні Белью та українцем, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександром Усиком. На проведення поєдинку претендують одразу три міста Великої Британії.

«Поєдинок Тоні Белью – Олександр Усик проходитиме у важкій вазі. Тоні хоче виграти чемпіонські пояси. Якою буде цінність цього бою? Гроші? Белью сам сказав, що йому не потрібні гроші, а потрібні пояси. Поки найбільш вірогідною датою можна назвати 10-е листопада нинішнього року. Ми організуємо цей бій у Манчестері або Ліверпулі. Втім, можливо, поєдинок пройде в Лондоні. Думаю, у найближчі кілька тижнів ми зможемо підписати контракт», – розповів журналістам Едді Гірн.

Нагадаємо, раніше ЗМІ вже повідомляли, що бій Олександр Усик – Белью відбудеться 10-го листопада. Після цього поєдинку український боксер планує перейти у надважку вагу – понад 90,7 кг, а його опонент заявив, що майбутній бій стане останнім у його спортивній кар’єрі.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ