Троє представників ЛДУФК виступлять на Євро-2018 з карате у Сербії

Завтра, 10-го травня, в сербському місті Нові-Сад стартує європейська першість з карате WKF 2018 року. Заявка української збірної нараховує 17 спортсменів (11 чоловікві та шість жінок), серед них й троє представників Львівського державного університету фізичної культури – випускники Катерина Крива і Галина Мельник, а також студент-слухач факультету перепідготовки Ярослав Горуна.

Учасники континентального форуму розіграють 16 комплектів нагород в індивідуальних та командних ката й куміте серед чоловіків і жінок. Змагання у Нові-Сад триватимуть до 16-го травня.

Нагадаємо, рік тому на Євро-2017 у турецькому місті Кошаелі Катерина Крива (тренер – старший викладач кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Ігор Богдан) стала дворазовою чемпіонкою континенту, вигравши спочатку «золото» в особистій першості, а потім разом з партнерками по збірній України і в командному турнірі. Чоловіча збірна також не залишилася без нагород, виборовши командну «бронзу».

СКЛАД  НАЦІОНАЛЬНОЇ  ЗБІРНОЇ  УКРАЇНИ:

Чоловіки: Олег Філіпович (Львів), Гнат Пак (Київ), Станіслав Горуна (Львів), Валерій Чоботар (Чернівці), Ярослав Горуна (Львів), Ігор Ухніч (Суми), Андрій Торошанко (Київ), Костянтин Цимбал (Київ), Олександр Гревцов (Одеса), Різван Талібов (Київ), Віталій Кулик (Одеса);

Жінки: Катерина Крива, Анжеліка Терлюга (Одеса), Аніта Серьогіна (Чорноморськ), Галина Мельник (Львів), Анастасія Степашко (Одеса), Анна Крещенко (Одеса).

Іван Дупнак