Турнір пам’яті Романа Мозоли виграли легкоатлети

У спорткомплексі «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вдруге відбувся турнір з баскетболу пам’яті Романа Степановича Мозоли, у якому змагалися студенти 1-го курсу факультету спорту та факультету фізичного виховання, у яких завершився загальний курс з баскетболу.

Організатором турніру стала кафедра спортивних та рекреаційних ігор на чолі зі старшим викладачем, кандидатом наук з фізичного виховання та спорту Пасічник Вікторією Михайлівною та старшим викладачем Романчуком Ігорем Васильовичем.

– Вперше турнір пам’яті Романа Мозоли відбувся рівно рік тому і тепер вже став традиційним. Його з нетерпінням чекають усі студенти, адже баскетбол є надзвичайно захоплюючою грою, де треба не тільки бути добре фізично підготовленим, але й швидко мислити, – зазначила Вікторія Пасічник.

Нагадаємо, що Роман Степанович Мозола був одним із перших, хто пропагував баскетбол у нашому виші, був завідувачем кафедри спортивних ігор (1993–1997) ЛДІФК. Цього разу до організації турніру долучились студенти кафедри спортивних та рекреаційних ігор, які судили ігри – Головко Денис, Пирожик Іван, Талапа Іван

У турнірі брали участь шість команд, які за коловою системою визначили переможця. У запеклій боротьбі за перше місце змагалися команди футболістів і легкоатлетів: 5 група ФС та 3 група ФС. Із різницею в одне очко перемогли легкоатлети (3 група ФС). За призове третє місце змагалися команди 2 групи ФС і 1 групи ЗЛ. З перевагою у два очки перемогу святкували гравці 1 групи ЗЛ. Отож, трійка призерів набула такого вигляду: 1 місце – 3 ФС; 2 місце – 5 ФС; 3 місце – 1 ЗЛ.

Роман Цюняк