У ЛДУФК відбувся традиційний День відкритих дверей (Фото)

У стінах Львівського державного університету фізичної культури минулої п’ятниці відбувся традиційний День відкритих дверей.

Абітурієнти та їх батьки мали змогу поспілкуватися з керівниками факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, представниками приймальної комісії, а також ознайомитися з Правилами прийому до Львівського державного університету фізичної культури у 2018 році.

Захід розпочався із презентації фільму «Львівський державний університет фізичної культури – 70 років». Після перегляду фільму Відповідальний секретар приймальної комісії ЛДУФК Володимир Худоба ознайомив присутніх з особливостями прийому до нашого вишу у 2018 році та відповів на численні запитання абітурієнтів.

Під час зустрічей з деканами, завідувачами практичних і випускових кафедр, співробітниками та студентами абітурієнти мали можливість ознайомитися з історією та життям кожного факультету, дізнатися про особливості освітнього процесу на обраній спеціальності.