У Львівській опері нагородили кращого спортсмена грудня – студента ЛДУФК Романа Гладиша (Фото)

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької урочисто відзначили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками грудня 2017 року. Ним став студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з велосипедного спорту Роман Гладиш.

Почесну нагороду та грошову премію найкращому спортсмену грудня на прохання голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського вручив держсекретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов. Нагороди також отримали і тренери спортсмена – Василь Шаповалов і Валерій Романенков.

Зазначимо, що почесне звання найкращого спортсмена Львівщини у грудні Роман Гладиш виборов завдяки успішному виступу на четвертому етапі Кубка світу з трекових велоперегонів у місті Сантьяго (Чилі, 8–10 грудня 2017 р.), де вихованець львівської школи велоспорту Гладиш виборов бронзову медаль у гонці омніум (своєрідне велосипедне багатоборство) серед чоловіків, а разом із тернополянином Віталієм Гринівим посів четверте місце у престижній чоловічій парній гонці медісон. 

Для Романа Гладиша «бронза» на етапі в Чилі стала другою нагородою етапів Кубка світу після завойованого третього місця в дисципліні скретч в Кембриджі-2015. 22-річний львів’янин на треці в Сантьяго в омніумі набрав 128 балів та поступився лише японцю Ейя Хасімото (143) і Даніелю Холлоуейя (146) із США.

ДОВІДКА

Гладиш Роман Іванович

• Народився 12 жовтня 1995 року у Львові. Член національної збірної команди України з велосипедного спорту. Майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (трек), представляє Збройні сили України та Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності.

• Розпочав займатися велоспортом у СДЮШОР «Локомотив» (Львів) під керівництвом тренерів Василя Шаповалова та Андріана Ковбасюка. Упродовж 2010-2014 років навчався на відділенні велоспорту Львівського училища фізичної культури в групі старшого вчителя відділення велоспорту Андрія Каргута.

• Із 2016 року – студент факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

• Неодноразовий переможець чемпіонатів України, виборював нагороди чемпіонатів Європи та етапів Кубка світу серед юніорів і молоді, переможець Гран-Прі Польщі–2017.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ