У третьому турі Балтійської гандбольної ліги у львівської «Галичанки» дві перемоги та одна поразка

Третій з’їзний тур Балтійської жіночої гандбольної ліги сезону-2017/2018 проходив з 2-го по 4-е березня у білоруському Гомелі. Львівська «Галичанка», сформована здебільшого зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури, зіграла три матчі: у двох святкувала перемогу, а в одному зазнала поразки від чемпіона Балтійської ліги попереднього сезону – ГК «Гомель» (Білорусь).

Спочатку 2-го березня у вранішньому матчі підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко поступилися ГК «Гомель» з рахунком 21:26 (8:10). Але того ж дня у вечірній грі впевнено здолали іншу білоруську команду – «Городнічанку» з міста Гродно – 29:16.

У другий день змагань, 3-го березня, львів’янки перемогли литовський «Жальгіріс». Гра була надзвичайно цікавою та напруженою: після першого тайму рахунок був нічийним – 14:14, але у другому таймі «галичанки» впевнено пішли у відрив й у підсумку здобули перемогу – 30:21.

Ще один матч між «Галичанкою» та «Гомелем», який мав відбутися у третій змагальний день, 4-го березня, перенесли на наступний тур. Цю гру відтермінували за клопотанням тренерів «Галичанки», які вважають, що протистояння з «Гомелем» має відбутися на нейтральній території, а не на домашньому майданчику білорусок.

РЕЗУЛЬТАТИ ІГОР «ГАЛИЧАНКИ» У 3-му ТУРІ БАЛТІЙСЬКОЇ ЛІГИ
СЕЗОНУ 2017/2018
:

• «Галичанка» – «Гомель» – 21:26 (8:10)
• «Галичанка» – «Городнічанка» (Гродно, Білорусь) – 29:16 (14:7)
• «Галичанка» – «Жальгіріс» (Каунас, Литва) – 30:21 (14:14)

Тренер «Галичанки» Анжела  Савченко  проаналізувала  виступ  нашої  команди  у  третьому  турі: «До Білорусі ми прибули пізно ввечері 1-го березня, а вже на ранок наступного дня нам поставили такий відповідальний матч з «Гомелем». Почали гру ми непогано: повели в рахунку, добре діяли у нападі попри те, що суперниці потужно захищалися. Але потім нерезультативно зіграли в більшості й двічі не забили пенальті, що й дозволило «Гомелю» обійти нас у першому таймі – 10:8 на їх користь.

За перші десять хвилин другого тайму білорускам вдалося відірватися на п’ять м’ячів, а ми за цей відрізок не забили жодного разу – це й вплинуло на подальший розвиток гри, адже нам довелось скорочувати різницю вже у сім м’ячів. Наздогнали ми непогано – на 25-ій хвилині тайму наше відставання зменшилося до трьох м’ячів. Але принаймні звести гру до нічиєї, на жаль, не змогли та в підсумку програли п’ять м’ячів.

Проаналізували матч і побачили, що не реалізували у ньому п’ять пенальті. Якби забили всі семиметрові, то вже була б нічия. Проте відзначу, що команда боролася, особливо добре проявила себе Марина Коновалова – реалізувала шість з шести кидків й заробила три пенальті у ворота суперниць. Звичайно, що тепер працюватимемо над семиметровими, адже і в наступних матчах не реалізували два пенальті – по одному у грі з «Городнічанкою» та «Жальгірісом».

У матчі з «Жальгірісом» перший тайм закінчився нічиєю. Ніколи намагаюсь не обговорювати суддівство, але направду, воно не відзначалося найвищим рівнем. Було багато видалень, деякі наші гравці вже у першому таймі мали по два видалення й знаходилися під загрозою отримання червоної картки. У перерві дівчата зібралися й другий тайм відіграли на відмінно. Знову впорались в нападі, результативними кидками проявили себе півсередні. Наприклад, Наталія Воловник – усі її п’ять кидків по воротах завершилися голами і кожен гол був дуже видовищним. Ілона Гайкова не боялася брати ініціативу на себе і забила два пенальті. Добре спрацювали і в захисті – за всі 30-ть хвилин другого тайму пропустили лише сім голів.

Щодо гри з «Городнічанкою»... Тут дали більше відпочити гравцям основного складу й дозволили пограти абсолютно всім».

Додамо, що четвертий тур Балтійської ліги прийматиме литовська Гарлява в середині квітня. А п’ятий тур, який стане фінальним, планують провести у Львові.

За матеріалами hcgalychanka.com.ua