Успішний виступ студентів ЛДУФК (Фото)

Студенти Львівського державного університету фізичної культури успішно виступили на зимовому чемпіонаті України з велоспорту, який завершився у Львові – єдиному в країні критому велотреку з дерев’яним покриттям, де за нагороди змагалися 30 команд, а це – 270 спортсменів різних вікових категорій.

Зокрема, студент третього курсу ЛДУФК (факультет спорту) Чабанець Тадей-Іван завоював бронзову нагороду в гіті на 1.000 м з/м серед чоловіків, у гонці кейрін та спринті – срібні нагороди, а чемпіоном України став у командному спринті.

Першокурсник ЛДУФК (факультет спорту) Лола Любомир виборов срібну нагороду в командній гонці переслідування та став бронзовим призером у груповій гонці та командному спринті серед юніорів. Солтис Богдана (студентка І курсу факультету спорту) здобула бронзову нагороду серед юніорок у гонці кейрін.

Вітаємо спортсменів і колектив кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК із здобутими нагородами чемпіонату України та бажаємо здобутків на міжнародній арені!

Роман Цюняк