Василь Іванчук і Анна Музичук – «король» і «королева» «Королівського турніру» в Бухаресті

Добре знані далеко за межами України випускники Львівського державного університету фізичної культури, гросмейстери Василь Іванчук і Анна Музичук стали переможцями XI «Королівського турніру» з шахів Romgaz-2017, який вчора, 28 листопада, завершився в Бухаресті.

Традиційно на престижному турнірі у столиці Румунії, який цього разу зібрав дуже сильний склад учасників, визначалися переможці та призери спочатку у швидких шахах (рапід), а наступного дня – в бліці.

Василь Іванчук став «королем» турніру в рапіді, набравши 4 очки з 6-ти можливих. Галичанин у підсумковій турнірній таблиці випередив свого колишнього партнера по національній збірній команді України, а нині росіянина, Сергія Карякіна, який набрав 3,5 очка. Нагадаємо, в останньому циклі боротьби за титул чемпіона світу Карякін виграв турнір претендентів, але в матчі за шахову корону поступився її чинному володарю норвежцю Магнусу Карлсену. Трійку призерів доповнив амбіційний китаєць Вей І, в активі якого 2,5 пунктів. Гросмейстер з Піднебесної на 0,5 очка випередив господаря турніру румуна Богдана-Даніеля Дяка.

У змаганнях жінок в рапіді «королевою» турніру стала наша Анна Музичук, яка фінішувала з результатом 4,5 очка. Володарку «срібла» німкеню Елізабет Петц випускниця ЛДУФК обійшла на 1 заліковий бал. Третій приз виборола легендарна шведка Піа Крамлінг, в активі якої 3 очки. Квартет замкнула румунку Коріна-Ізабель Пептан, яка спромоглася набрати лише 1 пункт.

Ще більш переконливими були перемоги Василя Івановича та красуні Анни у бліці, де учасники зіграли по 12 партій. У змаганні чоловіків Василь Іванчук переміг з результатом 9,5 очка з 12-ти можливих. Сергій Карякін набрав 7,5, Вей І – 4,5, а Богдан-Даніель Дяк – 3,5.

Трохи менш вагомою над суперницями була перевага у бліці Анни Музичук. У її активі 8 очок, і вона обійшла Елізабет Петц та Піу Крамлінг, які набрали 6,5 і 6 пунктів відповідно. Четверте місце посіла Коріна-Ізабель Пептан – 3,5 очка.

За матеріалами ukrinform.ua 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ