Василю Шуберту – 75!

Сьогодні, 2-го cічня, свій 75-й День народження святкує доцент кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури, заслужений тренер СРСР і України, тренер вищої категорії «безтерміново», член тренерської ради Національної федерації фехтування, Голова тренерської ради федерації фехтування Львівської області, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Шуберт Василь Степанович!

Василь Степанович Шуберт за свою багаторічну тренерську кар’єру підготував цілу низку добре знаних майстрів фехтування на шаблях, серед яких легендарний випускник нашого університету Сергій Міндіргасов – заслужений майстер спорту СРСР, срібний призер Ігор ХХІУ Олімпіади в Сеулі-1988, чемпіон світу-1986 в особистих змаганнях, п’ятиразовий (1986, 1987, 1988, 1989, 1990 рр.) чемпіон світу в командних змаганнях та переможець турніру «Дружба-1984» в командному турнірі.

Також нагадаємо, що Василь Степанович Шуберт, незважаючи на поважний свій вік, продовжує не лише викладати в університеті й тренувати спортсменів, а й сам приймає активну участь у ветеранських турнірах і робить це дуже успішно. Зокрема, в його колекції нагород три медалі з світових чемпіонатів серед ветеранів. У минулому він двічі ставав володарем золотої медалі, востаннє у 2014 році в угорському Дебрецені. Додамо, що саме Василь Степанович першим серед вітчизняних мушкетерів-ветеранів підкорив світову вершину. А в році, що минув, у словенському Маріборі він став володарем «срібла».

Тож шановний Василь Степанович, увесь колектив нашого університету сердечно вітає Вас із ювілеєм та щиро бажає Вам міцного здоров’я, любові від рідних та родинного затишку, поваги від усіх, хто Вас оточує, матеріального достатку й успіхів у непростій педагогічній і тренерській діяльності, а також якомога більше звитяг на ветеранських турнірах і здійснення усіх життєвих задумів!

МНОГАЯ ЛІТА І НЕХАЙ ГОСПОДЬ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС
І ВАШУ РОДИНУ!