Влучні постріли у традиційному 12-ому новорічно-різдвяному турнірі зі стрільби (Фото)

21 грудня 2017 року на кафедрі стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури відбувся 12-й за ліком різдвяно-новорічний турнір зі стрільби кульової серед викладачів та працівників Університету, який проводиться за сприяння профспілкового комітету. В результаті напруженої боротьби перемогу здобули найвправніші стрільці: Марія Сибіль, професор кафедри біохімії та гігієни і Федір Загура, доцент, завідувач кафедри атлетичних видів спорту.

Інтрига щодо результатів турнірної таблиці зберігалася до останнього моменту. Мірялися силами представники таких кафедр Університету: теорії та методики фізичної культури, гуманітарних дисциплін, біохімії та гігієни, олімпійської освіти, атлетичних видів спорту, туризму, економіки та спортивного менеджменту, а також редакційно-видавничого та культурно-мистецького відділів.

Суддівство змагань здійснював викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту, майстер спорту України зі стрільби кульової Андрій Демічковський.

В результаті напруженої боротьби на п’єдестал пошани стали найвправніші стрільці. Серед жінок перемогла Марія Сибіль, професор кафедри біохімії та гігієни, яка показала найкращий результат – 80 очок, ІІ місце посіла Олена Боднарчук, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури (71 очко), ІІІ місце – Оксана Борис, начальник редакційно-видавничого відділу (61 очко).

Серед чоловіків перемогу здобув Федір Загура, доцент, завідувач кафедри атлетичних видів спорту, набравши 81 очко, ІІ місце виборов Володимир Худоба, старший викладач кафедри туризму (71 очко), ІІІ місце – Іван Гуль, старший викладач кафедри економіки та спортивного менеджменту (56 очок).

Завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту, професор Богдан Виноградський привітав переможців, вручивши грамоти та символічні подарунки.

Після змагань учасники поділилися своїми враженнями. Зокрема, Марія Сибіль наголосила: «Якщо маєш мету, зможеш її досягнути. А коли прикладати зусилля, кожна мета рано чи пізно досягне своєї цілі». Оксана Борис підкреслила, що після перегляду фільму «Кіборги» почувається зі зброєю дуже комфортно. А Іван Гуль підсумував: «Цей турнір – найперше відпочинок і нагода показати добрий результат або покращити попередній».

Отож, найкращі поздоровлення великій родині зоряного Університету фізичної культури, кожному зокрема і всій Україні з нагоди новорічно-різдвяних свят, які дуже скоро постукають в наші оселі. Бажаємо здоров’я, добра і надії, хай в Новому році збудуться мрії, а святкова колядка на Різдво Христове промовляє словами Віри, Надії, Любові…

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ