Володимир Гоза та Діана Нагорнюк – абсолютні переможці

У Львові у приміщенні ТК «Південний» відбувся традиційний Відкритий Кубок міста Львова, у якому брали участь близько 130 важкоатлетів (40 – жінки) з різних регіонів України. Окрім ДЮСШ Львівщини, це представники Волині, Хмельниччини, Миколаєва, Рівненщини, Тернополя, Закарпаття та республіки Польща.

Турнір провели на найвищому рівні за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, ГО «Майстри важкої атлетики» та Львівської обласної федерації важкої атлетики.

Традиційно на змаганнях одними з найсильніших були студенти Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, серед представниць чарівної статі найсильнішими стали студентки факультету спорту ЛДУФК Константинова Софія (до 69 кг) і Нагорнюк Діана (до 75 кг.). Бронзову нагороду виборола Цяпко Тетяна (58 кг) із факультету туризму. Діана Нагорнюк також стала абсолютною чемпіонкою змагань серед жінок. У ривку їй підкорилася штанга вагою 80 кг, а у поштовху – 98 кг.

У чоловіків чемпіоном змагань став студент 4 курсу факультету спорту Гоза Володимир (до 105 кг.). У ривку наш важкоатлет впевнено впорався із штангою вагою 173 кг, а у поштовху він потішив глядачів бездоганним підняттям штанги над головою вагою у 200 кг! Також Володимир став абсолютним переможцем Кубка Львова-2017.

Другокурсник факультету спорту Клецко Дмитро (до 94 кг) виборов бронзу. Третім також фінішував Кінах Тарас (до 105 кг). Також аж семеро студентів кафедри АВС ЛДУФК змогли виконати вимоги та отримали другі категорії суддів з важкої атлетики. Отож, дякуємо спортсменам за вдалий виступ та вітаємо кафедру АВС із заслуженими здобутками!

Роман Цюняк