Засідання відділення НОК України у Львівській області у ЛДУФК за участі Сергія Бубки

У суботу, 23-го червня, коли увесь спортивний світ відзначатиме Олімпійський день #OlympicDay, у актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбудеться засідання Виконкому відділення НОК України у Львівській області за участі президента Національного олімпійського комітету України, члена Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, першого віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, Олімпійського чемпіона, Doctor Honoris Causa, Героя України Сергія Назаровича Бубки. Початок засідання – о 09:30.

Львівський університет фізичної культури місцем проведення засідання Виконкому відділення НОК України у Львівській області, в якому візьме участь й лідер олімпійського руху в нашій державі, легенда світового спорту Сергій Назарович Бубка, обраний не випадково. Адже за більше ніж 70-літню історію ЛДУФК не одна сотня його студентів та аспірантів зійшла на медальний подіум Олімпійських ігор та чемпіонатів світу і Європи, а випускники нашого вишу з успіхом виховують атлетів найвищого рівня як в усіх куточках України, так й по всій планеті.

ПРОГРАМА  ЗАСІДАННЯ:

1. Вступне слово Голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського.

2. Вітальне слово Президента НОК України Сергія Бубки.

3. Нагородження від Національного олімпійського комітету України.

4. Звіт про діяльність відділення НОК України у Львівській області та плани роботи. Доповідач – Голова Олімпійської академії області, відповідальний секретар відділення Оксана Вацеба.

5. Про підготовку кандидатів від Львівської області на участь у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 в Буенос-Айресі (Аргентина). Доповідач – директор Львівського училища фізичної культури, заступник Голови відділення Степан Родак.