Завтра «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» стартує у заключному турі в Полтаві

Волейболістки-студентки Львівського державного університету фізичної культури, які цьогоріч у вищій лізі чемпіонату України виступають у команді з новою назвою «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Василь Ковцун) нині прибули до Полтави на матчі заключного туру першого етапу змагань.

Підопічні Василя Ковцуна у Львові ретельно готувалися до майбутніх поєдинків, аби своєю грою нарешті потішити своїх прихильників та реабілітуватися за попередні невдачі, які упродовж сезону переслідували молодих волейболісток ЛДУФК.

Першим суперником «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» у заключному турі в Полтаві буде команда «Академія» із Запоріжжя (23 лютого). Наступні матчі львівські волейболістки зіграють із «Полтавчанкою» (24 лютого) та СК «Полтава-СДЮШОР №2» (25 лютого).

Щодо турнірного становища жіночих команд вищої ліги, то наразі воно таке: «Новатор» – 24 очки (8 матчів); «Педуніверситет-ШВСМ» – 21 (8), «Полтавчанка» – 18 (8), «ПНУ-Івано-Франківськ» – 17 (8), «Харків’янка» – 16 (8), «Спортліцей» – 15 (8), «Южанка» – 9 (8), «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак», «Буковинка» і «Полтава-СДЮШОР №2» – по 6 (8), «Академія» – 4 (8), «СДЮСШ-Педуніверситет» – 0 (8).

Роман Цюняк