Завтра в Угорщині стартує чемпіонат світу-2018

Завтра, 20-го жовтня, в столиці Угорщини Будапешті стартує чемпіонат світу-2018 з трьох видів спортивної боротьби – вільної, жіночої та греко-римської. Змагатимуться за медалі головного турніру 2018 року й представники Львівського державного університету фізичної культури – випускники Василь Шуптар і Алла Черкасова, титулована аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач та студентки нашого вишу Софія Боднар і Анастасія Шустова.

Загалом склад жіночої збірної України на світовий форум є таким:
• 50 кг – Оксана Лівач
• 53 кг – Христина Береза
• 55 кг – Тетяна Кіт
• 57 кг – Ірина Чихрадзе
• 59 кг – Софія Боднар
• 62 кг – Юлія Ткач
• 65 кг – Ілона Прокопевнюк
• 68 кг – Алла Черкасова
• 72 кг – Алла Белінська
• 76 кг – Анастасія Шустова

Головний тренер – Володимир Євонов

А головний тренер чоловічої збірної України з вільної боротьби Руслан Савлохов ще під час тренувальних зборах у Білорусі визначився зі складом команди на чемпіонат світу-2018: 57 кг – Аракелян Армен (Київська обл.), 61 кг – Білейчук Іван (Івано-Франківська обл.), 65 кг – Шуптар Василь (випускник ЛДУФК, Житомирська обл.), 70 кг – Квятковський Андрій (Львівська обл.), 74 кг – Кусяк Іван (Івано-Франківська обл.), 79 кг – Дудаєв Рустам (Одеська обл.), 86 кг – Джафарян Мраз (Харківська обл.), 92 кг – Сагалюк Любомир (Івано-Франківська обл.), 97 кг – Мчедлідзе Муразі (Дніпропетровська обл.), 125 кг – Хоцяновський Олександр (Донецька обл.).

Україну на чемпіонату світу з греко-римської боротьби представлятимуть: 55 кг – Стороженко Сергій (Одеська обл.), 60 кг – Цимбалюк Дмитро (Дніпропетровська обл.), 63 кг – Теміров Ленур (Полтавська обл.), 67 кг – Дем’янков Денис (Запорізька обл.), 72 кг – Насібов Парвіз (Запорізька обл.), 77 кг – Пишков Дмитро (Полтавська обл.), 82 кг – Антонюк Андрій (Тернопільська обл.), 87 кг – Беленюк Жан (Київ), 96 кг – Гладких Андрій (Запорізька обл.), 130 кг – Чернецький Олександр (Донецька обл.).