Конференція трудового колективу ЛДУФК

Сьогодні, 11-го грудня 2018 року, у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася конференція трудового колективу. Від працівників університету на пропорційній основі було обрано 90 осіб. На порядку денному звітного заходу було чотири питання.

1. Звіт ректора ЛДУФК професора Приступи Євгена Никодимовича про напрацювання та здобутки університету у 2018 році. У своєму звіті очільник нашого вишу розповів про позитивні події, зміни та напрацювання, які відбулися в роботі факультетів, кафедр, структурних підрозділів та в Університеті в цілому. Звісно, не забув ректор сказати і про недоліки.

Євген Никодимович наголосив на інформації, щодо збільшення кількості викладачів, які мають наукові ступені та вчені звання і становлять на даний час більше 70 відсотків від усього професорсько-викладацького складу ЛДУФК. Збільшилась кількість місць державного замовлення – як бакалаврату, так і магістратури. Достатньо успішно працювала докторантура, натомість в аспірантурі, на жаль, у цьому році успішність знизилась.

Ректор поставив завдання більш ефективно працювати для збільшення кількості іноземних студентів та збільшення позабюджетних надходжень, розповів про проблеми та недопрацювання, а також, висловив подяку окремим структурним підрозділам ЛДУФК. Євген Никодимович ще раз наголосив на необхідності робити все можливе для підвищення рейтингу університету.

2. Затвердження правил внутрішнього розпорядку ЛДУФК. По цьому питанню доповідала начальник відділу кадрів Микита Тетяна Олексіївна. Вона нагадала, що запропоновані зміни були попередньо висвітлені для обговорення на сайті ЛДУФК.

3. Зміни до складу вченої ради. Доповідачем була вчений секретар Свищ Лілія Осипівна.

4. Різне. В обговоренні доповідей з пропозиціями виступили: відповідальний за спортивну роботу Левків Володимир Іванович, професор Пітин Мар’ян Петрович та голова профкому нашого вишу Свищ Ярослав Степанович.