Змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Михайла Микіча

22 грудня 2017 року у легкоатлетичному манежі навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури з ініціативи кафедри легкої атлетики ЛДУФК вперше відбулися змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Микіча Михайла Стаховича.

Змагання проводились серед чоловіків і жінок. У боротьбі за місця на п’єдесталі пошани спортсмени також продемонстрували низку особистих рекордів. Серед чоловіків перемогу здобув Дем’янчук Степан (студент 42 групи факультету фізичного виховання ЛДУФК) з особистим досягненням 17 м 09 см. Срібну нагороду виборов спортсмен з м. Тернополя Шилівський Олександр з результатом 16 м 86 см. Бронзу виборов Журавський Володимир (студент 3 групи факультету спорту ЛДУФК) з результатом 15 м 76 см, що також є його особистим досягненням.

У штовханні ядра серед жінок золоту нагороду здобула Бойчук Христина (студентка 35 групи факультету спорту ЛДУФК) з особистим рекордом 13 м 20 см. Друге місце посіла Банира Вікторія (студентка 21 група факультету спорту ЛДУФК), третє місце виборола Мороз Діна (студентка 42 групи факультету фізичного виховання).