Боднар Іванна Романівна

Посада - завідувачка кафедри, професорка
Науковий ступінь -
докторка наук з фізичного виховання і спорту
Вчене звання -
професорка
Відзнаки та нагороди - Відмінниця освіти України, кавалерка нагрудного знаку «За освітні та наукові досягнення».

Викладає навчальні дисципліни:
• Методика викладання фізичного виховання у спеціальних медичних групах.

Нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, почесною грамотою Львівської обласної ради.

Освіта:
• Львівський державний інституті фізичної культури (1992 р.);
• Аспірантура Львівського державного інституту фізичної культури (2000 р.);
• Докторантура Львівського державного університету фізичної культури (2015 р.);
• Стажування в коледжі (Jelenia Góra, Польща).

Етапи роботи в Університеті:
• 1994–2004 рр. – викладачка-стажистка, викладачка, старша викладачка кафедри теорії і методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури;
• 1996–1999 рр. – навчання в аспірантурі Львівського державного університету фізичної культури;
• 2001 р. - захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидатки наук з фізичного виховання та спорту;
• 2004 р. – присвоєння вченого звання доцентки кафедри теорії і методики фізичного виховання;
• 2004-2015 рр. – доцентка кафедри теорії і методики фізичного виховання, доцентка кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури;
• 2012-2014 рр. – докторантка Львівського державного університету фізичної культури;
• 2015-2015 рр.– професорка кафедри теорії і методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури;
• 2015 р. – по теперішній час завідувачка кафедри теорії і методики фізичної культури (теорії і методики фізичного виховання) Львівського державного університету фізичної культури.

Наукова діяльність:
• теми дисертацій: Кандидатська - «Фізичне виховання студентів з недостатнім рівнем фізичної підготовленості» у спеціалізованій вченій раді Волинського державного університету імені Лесі Українки. Докторська - «Теоретико-методичні основи інтегративного фізичного виховання школярів І-ІІІ груп здоров’я» у спеціалізованій вченій раді Львівського державного університету фізичної культури
• напрямки наукових досліджень: фізичне виховання дошкільнят, школярів та студентів з відхиленнями у стані здоров’я; інтегративне фізичне виховання школярів різних медичних груп; нормативи фізичної підготовленості різних груп населення.

Керує науковою роботою докторанта, аспіранта і магістрантів, відповідальна виконавиця теми НДР «Обґрунтування диференційованих нормативів фізичної підготовленості учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів»

Членкиня редакційної колегії наукового журналу «Спортивна наука України».

Авторка більш як дев’яноста наукових і навчально-методичних праць серед яких 2 монографії, 3 авторські свідоцтва та винаходи.

Відповідальна виконавиця і керівниця прикладного наукового дослідження за темою «Обґрунтування нормативів фізичної підготовленості учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» (2016-2017 рр., номер державної реєстрації 0111U002464).

Керівниця теми 3.3 НДР ЛДУФК «Теоретико-методичні аспекти оптимізації рухової активності різних груп населення» (2017-2020 рр.)

Бере участь у підготовці та атестації науково-педагогічних кадрів:

• Членкиня журі Всеукраїнських предметних олімпіад та Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт;
  • Членкиня спеціалізованої вченої ради Д 35.829.01;
  • Участь в експертних комісіях по акредитації вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах
  • Членкиня редакційної колегії наукових періодичних видань: щоквартального журналу «Фізична активність, здоров’я і спорт» та електронного видання «Спортивна наука України»;
  • Підготувала трьох кандидатів наук (докторів філософії): Козіброда Л.М., 24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення; Дух Т.І., Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення; Вітос Я.К., 24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.

Керує науковою роботою докторантки Ріпак М.О., аспірантів Гейці С.Г, Кіндзери (Гаврилюх) А.Б., Хамаде А. Ф., магістрантів.

Бере участь у виконанні науково-технічних програм та у роботі науково-методичних та технічних рад. Була членкинею Науково-методичної комісії Сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (2013-2018).