Кулітка Едуард Федорович

Вчене звання - доцент

Викладає навчальні дисципліни:
• Фізіологія людини
• Фізіологія фізичного виховання і спорту

Освіта:
• Львівський державний медичний інститут, лікувальний факультет (1966 р.);

Етапи роботи в Університеті:
• 2008р.-по теперішній час – доцент кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури.

Наукова діяльність:
• тема дисертації:
• напрямки наукових досліджень: Складно-рефлекторні механізми вищої нервової діяльності (1966-1970). Виявленння зони у корі великих півкуль собак, елекрична стимуляція яких, приводить до функціональних змін у секреторній активності травних залоз. Методика транскраніальної поляризації постійним електричним струмом певних ділянок з метою стимуляції секреторної активності травних залоз; Зміна холінестеразної та аміноксидазної активності у мозковій тканині під впливом поляризації; Вплив поляризації певних структур мозку на усі види внутрішнього гальмування.

Кандидат медичних наук (1970), доцент (1990)

З 2008 р. по теперішній час основний науковий  напрямком є кафедральна тематика, яка присвячена  вивчення фізіологічних механізмів адаптації  спортсмена  до фізичних навантажень  різної спрямованості. Виявлені нові закономірності адаптації  кардіо - респіраторної та нервово - м'язової системи на дозовані статичні та динамічні навантаження. Одержані результати мають значення для розкриття механізмів формування  анаеробної та статичної витривалості,  обґрунтування структури тренувального процесу та в умовах клініки для діагностики захворювання КРС.

Автор близько 96 наукових і навчально – методичних праць.

Наукові праці

Е-mail: anatom@ldufk.edu.ua