Матвійчук Тетяна Фартівна

Науковий ступінь - доцент,
кандидат педагогічних наук
Відзнаки і нагороди -
Грамота Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації (2016)

Закінчила: - факультет фізичного виховання Львівського державного інституту фізичної культури (1993);

- магістратуру факультету фізичного виховання Львівського державного інституту фізичної культури (2004);

- факультет практичної психології (спеціаліст) Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» (з відзнакою) (2013).

У ЛДУФК працює з 1986 року, загальний стаж роботи в університеті складає 30 років, науково-педагогічний стаж становить 15 років.

Викладає навчальні дисципліни:

1. Педагогіка та основи педагогічної майстерності
  2. Психологія
  3. Психологія управління та конфліктологія
  4. Основи педагогічної майстерності

Працювала:

2000 - старший лаборант кафедри педагогіки та психології ЛДУФК;

2001-2007 – викладач кафедри педагогіки та психології ЛДУФК (за сумісництвом)

2007 - викладач кафедри педагогіки та психології ЛДУФК;

2015 р. - старший викладач кафедри педагогіки та психології ЛДУФК.

На даний момент - доцент кафедри педагогіки та психології ЛДУФК

Напрями наукових досліджень: соціально-психологічна адаптація учнів училищ фізичної культури до умов навчання; соціально-психологічна адаптація студентів до умов навчання у ВНЗ фізкультурно-спортивного профілю; формування і виховання студента як суб’єкта фізичної культури; вдосконалення загально-педагогічної підготовки студентів ВНЗ фізкультурного профілю; формування педагогічної позиції у майбутніх спортивних педагогів; критерії та рівні сформованості педагогічної позиції у майбутнього вчителя фізичної культури; педагогічна позиція як умова формування педагогічної майстерності майбутніх учителів фізичного виховання; загально-педагогічна підготовка студентів в структурі психолого-педагогічних дисциплін.

Опубліковані праці