Зіньків Ольга Володимирівна

Посада - доцент
Науковий ступінь - кандидат наук з фізичного виховання і спорту
Вчене звання -
доцент
Спортивне звання - майстер гірськолижного спорту України(1999)

 

 

 

 

Спортивні досягнення:  призерка Кубка Європи (2004–2005), багаторазова чемпіонка України зі сноубордингу (2002–2006). Учасниця чемпіонату світу (2003), Всесвітньої зимової Універсіади (2003),  Кубків світу (2003–2006). Майстер спорту України зі сноубордингу (2003).Переможниця та призерка чемпіонатів України з гірськолижного спорту (1996–2000).Майстер гірськолижного спорту України(1999).

Членство:Технічний делегат Міжнародної лижної федерації FISсноубордингу; заступник голови технічного комітету з гірськолижного спорту і сноубордингу (з питань сноубордингу) Федерації лижного спорту України (2006 – до сьогодні); член підкомітету Міжнародної лижної федерації (FIS) з питань дітей та молоді зісноубордингу та фрістайлу (2010 – до сьогодні).

Результати викладацької діяльності:

навчальної роботи: СПВ I-Vкурси ФВ,ФС; теорія і методика лижних видів спорту і туризму ІІ курс ФВ, ФС, ЗЛіТ; теорія і методика обраного виду спорту І курсу ФС;  веде тренерську практику на ІVкурсі ФФВ; фізкультура туризм.

методичної роботи: (організація і проведення методичних семінарів),

наукової роботи: участь у написанні науково-дослідної роботи за  темою «УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ РІЗНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ У ЗИМОВИХ ВИДАХ СПОРТУ»; керівництво дисертаційною роботою Данча А.М; відповідає за студентський науковий гурток кафедри; організація та проведення кафедральних   науково-практичних конференцій студентів; підготовка та участь студентів кафедри у  загальноуніверситетських та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

Опубліковані праці

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ