Лапичак Ігор Євгенович

Посада - завідувач кафедри, доцент
Науковий ступінь - кандидат наук з фізичного виховання і спорту
Вчене звання - доцент
Відзнаки та нагороди - Відмінник освіти України

Викладає навчальні дисципліни:
Теорія і методика фізичного виховання;
Педагогічна практика.

Освіта:
• .

Етапи роботи в Університеті:

Наукова діяльність:
• тема дисертації:
• напрямки наукових досліджень:

Нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення» (2016).

Автор понад 20 наукових та навчально-методичних праць (з них 20 – у фахових виданнях, 1 – у виданнях Scopus). Бере участь у розробці наукової теми кафедри «Теоретико-методичні аспекти оптимізації рухової активності різних груп населення», керує магістерськими та курсовими роботами, готує студентів до участі у наукових конференціях та олімпіадах. Учасник міжнародних та Всеукраїнських наукових конференцій Організовує та проводить курси підвищення кваліфікації вчителів, тренерів-викладачів, викладачів вищих навчальних закладів.

Опубліковані праці

Е-mail: football@ldufk.edu.ua