Хоркавий Богдан Васильович

Посада - викладач
Відзнаки і нагороди - Відзнака Федерації Футболу України (2016 р.)

Закінчив магістратуру Львівського державного інституту фізичної культури за спеціальністю «Олімійський та професійний спорт».

Електронна адреса: b.khorkavyy@gmail.com

Членство у наукових товариствах, редколегіях наукових журналів, спортивних організаціях

Член лекторської групи Центру ліцензування Федерації футболу України (від 2006р.). Відповідальний за навчання за програмою «Диплом-С ФФУ» у Федерації футболу Львівської області (від  2013р.). Відповідальний за навчання за програмою «Диплом-А УЄФА тренерів воротарів» у Федерації футболу України (від 2015р.), Інструктор УЄФА з підготовки тренерів з футболу (від 2015р.).

Хоркавий Богдан регулярно залучається до роботи в освітніх програмах та семінарах УЄФА: «Проблеми елітного дитячо-юнацького футболу» база національної збірної команди Італії (Коверчано, Італія, 2013), «Програма розвитку футболу для людей з обмеженими можливостями та жіночий футбол» (Дюссельдорф, Німеччина, 2014), Навчальна програма для інструкторів УЄФА «Підготовка воротарів та тренерів воротарів» Кишинів, Молдова (2014); Белек, Туреччина (2015); Рига, Латвія (2015); Мінськ, Білорусь (2015), Навчальна програма для інструкторів УЄФА «Підготовка інструкторів для тренерів з футболу» Кишинів, Молдова (2016).

Працював: тренер футбольної команди "Поділля" (Хмельницький), першість України,  ІІ ліга (1999); тренер та керівник комплексної наукової групи ФК "Газовик" (Комарно), надалі ФК "Газовик-Скала" (Стрий), першість України, ІІ ліга (2000 – 2003); тренер воротарів ФК "Спартак" (Івано-Франківськ), першість України, І ліга (2004); тренер та керівник комплексної наукової групи ФК "Газовик-Скала" (Стрий), Першість України І ліга (2004 – 2006); тренер та керівник комплексної наукової групи ФК "Львів" (Львів), першість України перша ліга (2006 – 2009), прем’єр-ліга України (2009 – 2010), керівник комплексної наукової групи ФК "Скала" (Скала), першість України друга ліга (2010 – 2014); викладач кафедри футболу  Львівського державного університету фізичної культури (від 2000), керівник комплексної науково-методичної групи ФК "Карпати" (Львів),  прем’єр-ліга України (від 2014).

Навчальна робота.

Викладає навчальні дисципліни «Теорія і методика обраного виду спорту та спортивно-педагогічне вдосконалення (футбол)», «Теорія і методика футболу».

Наукова робота.

Працює над написанням дисертаційної роботи на тему: «Удосконалення техніко-тактичної підготовки воротарів у футболі», є автором ряду наукових статей з цієї проблематики.

Організаційно-спортивна робота.

Тренер збірної команди ЛДУФК з футболу.

Організаційно-виховна робота.

Регулярно організовує та залучає студентів для участі у культурно-мистецьких та виховних заходах, які проводить Львівський державний університет фізичної культури.

Профорієнтаційна робота.

Здійснює профорієнтаційну роботу з випускниками провідних спортивних навчальних закладів нашого регіону: Львівське державне училище фізичної культури, СДЮШОР «Карпати» Львів, ДЮФШ ФК «Львів» Львів, Академія футболу «Скала» Моршин, та інші.

Опубліковані праці